Dołącz do czytelników
Brak wyników

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

25 października 2018

Trzecia fabryka Kongsberg Automotive w Polsce

0 148
Kongsberg Automotive otwiera trzecią fabrykę w Polsce. Nowy zakład o powierzchni 17 600 mkw. znajdować ma się w Brzeskiej Strefie Gospodarczej w województwie kujawsko-pomorskim.

Kongsberg Automotive jest producentem komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, podnoszących jakość jazdy, dzięki czemu staje się ona bezpieczniejsza, bardziej komfortowa i przyjazna dla środowiska. Firma działa globalnie, a jej przychody wynoszą ok. 1,1 mld EUR, zatrudniając blisko 10.500 pracowników w 19 krajach i 2000 w Polsce. Portfolio produktów obejmuje systemy komfortu siedzenia, kontroli jazdy i ruchu, przewody powietrzne oraz paliwowe zaprojektowane dla globalnych producentów pojazdów.

W nowym zakładzie KA produkowane są maty grzewcze do siedzeń samochodowych oraz przewody paliwowe i powietrzne. W oficjalnym otwarciu uczestniczyli lokalni i międzynarodowi oficjele oraz przedstawiciele Kongsberg Automotive.

Otwarcie kolejnego zakładu w Polsce jest zgodne z długofalową strategią Spółki. Cały czas zawieramy nowe kontrakty z wiodącymi ma...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy