Wydarzenia 1_11

WYDARZENIA

Flota pod kontrolą po kliknięciu myszką

Przejrzystość floty wózków widłowych, jej wydajność, kontrola stanu faktycznego maszyn, realne zarządzanie terminami przeglądów, eksploatacji lub badań UDT — i to wszystko przez 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na Ziemi? To możliwe dzięki nowoczesnemu narzędziu internetowemu od firmy STILL, wiodącego dostawcy inteligentnego sterowania logistyki wewnętrznej.
STILL Report, to specjalny internetowy serwis z indywidualnym dostępem do konta, dzięki któremu można zarządzać flotą logistyczną na terenie Europy z każdego miejsca na świecie.
Dzięki rozwiązaniom wprowadzonym do programu, mamy możliwość kontroli bardzo wielu informacji. Po zalogowaniu na stronę internetową widzimy podgląd naszej floty i jej dane, koszty i aktualny stan wykonania okresowych przeglądów wózków widłowych. W przypadku kiedy np. wynajmujemy wózek widłowy, w systemie znajdzie się wiadomość kiedy nasza dzierżawa się kończy.
System składa się z trzech poziomów: organizacji, analizy i optymalizacji. Każdy z nich jest wyposażony w doskonałe funkcje umożliwiające lepsze planowanie, realizację i kontrolę działań optymalizacyjnych. Program dostępny jest w trzech wersjach Essential, Classic oraz Pro.
Zalety STILL Report to wskaźniki zakładów w całej Europie, szybki przegląd floty, natychmiastowe sprawdzanie daty ważności badania UDT, elektroniczne kopie historii serwisowej i historii wózków (deklaracje zgodności, zestawienie wykonanych prac, protokoły naprawcze, UDT, protokoły serwisowe), szczegółowe koszty związane z obsługą danego klienta, bieżąca kontrola budżetu oraz określenie rozłożenia własnych kosztów. 

REKLAMA

 

Części zamienne do wózków paletowych online

wózki  Jungheinrich uruchomił sklep internetowy części zamiennych do ręcznych wózków paletowych AM 22 i AM 2200. Można w nim kupić 27 podstawowych części zamiennych — od sworznia dyszla po agregat hydrauliczny. 
Części są wysyłane przesyłką kurierską. Można je również odebrać osobiście w wybranym oddziale Jungheinrich w Polsce.
Sklep internetowy oferuje 3 możliwości dokonania płatności: przelewem na konto, gotówką kurierowi przy dostawie przesyłki, gotówką przy odbiorze w oddziale. 

 

 


Pomysł stworzenia sklepu internetowego części zamiennych podsunęli nam sami klienci, którzy coraz chętniej dokonują zakupów przez internet. Kilka kliknięć myszką wystarczy, by zamówić oryginalne części zamienne bezpośrednio u producenta. 
Każde zamówienie — przed kompletacją części do wysyłki — jest weryfikowane przez pracowników Działu Serwisu Jungheinrich, którzy sprawdzają kompatybilność zamówionej części z modelem wózka klienta. Dodatkowa praca jest wprawdzie czasochłonna, ale pozwala firmie uniknąć zwrotów, kolejnych wysyłek czy reklamacji. Oprócz części zamiennych w sklepie online Jungheinrich można kupić wszystkie typy ręcznych wózków paletowych AM 22. 

 

Długoterminowo z Lemarpolem

kontrakt  Lemarpol-Wózki Widłowe sp. z o.o., rodzinna firma istniejąca na rynku od 1994 r., będąca importerem japońskich wózków widłowych takich marek, jak 
Toyota, Komatsu, Nissan, Mitsubishi, wprowadziła nową ofertę wynajmu długoterminowego. Pozwala on wyeliminować obciążenie finansowe związane z zakupem nowych urządzeń, jak również maksymalnie ogranicza wydatki na wydziały utrzymania ruchu. W zamian za ustaloną opłatę firma dostarcza sprzęt najwyższej jakości i zajmuje się obsługą w pełnym zakresie.

 


Nowością w ofercie jest też wyna...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz elektronicznych wydań magazynu
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma
  • ... i wiele więcej!

Przypisy