Dołącz do czytelników
Brak wyników

Droga do Smart Warehouse

Baza wiedzy | 23 września 2021 | NR 4
0 31

Jak zbudować zespół projektowy przy wdrożeniu automatyki? Dlaczego automatyczne systemy składowania nie spełniają oczekiwań od pierwszego dnia uruchomienia? Kiedy opłaca się wykorzystanie robotów w magazynie? Jak wykorzystać Voice Picking? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci branżowi podczas Konferencji Smart Warehouse (1–2 września br.), odbywającej się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG w Poznaniu. 

Trwa bezpłatna rejestracja na II edycję konferencji Smart Warehouse skierowanej do szefów logistyki, kierowników magazynu i menedżerów łańcuchów dostaw, którzy zainteresowani są optymalizacją procesów intralogistycznych w duchu industry 4.0. Podczas dwóch dni targowych, 1 i 2 września 2021 r., na terenie MTP, każdy z nich będzie mógł dowiedzieć się więcej nt. IoT i digitalizacji, automatycznych systemów składowania, technologii transportu wewnętrznego oraz AGV_robotów. Bezpłatne bilety dostępne są na stronie 
www.smartwarehouse.modernlog.pl.
– Konferencja Smart Warehouse to wydarzenie organizowane z myślą o menedżerach logistyki, którzy szukają wartościowych wskazówek i rzetelnej wiedzy popartej bogatym doświadczeniem Z myślą o nich przygotowaliśmy program, który opiera się na czterech panelach dyskusyjnych, wypełnionych analizami case studies oraz przykładami dobrych praktyk, a wśród panelistów znaleźli się zarówno dostawcy, integratorzy, jak i odbiorcy nowych technologii. Gorąco zachęcam do przyjazdu do Poznania i skorzystania z możliwości, jakie dają targi oraz konferencja na żywo – komentuje Hanna Zdrojewska, dyrektor targów MODERNLOG.

Rzetelna wiedza z pierwszej ręki 


Dynamicznie zmieniające się zachowania konsumenckie oraz żywo rozwijający się rynek zakupów internetowych generują nowe wyzwania dla operatorów magazynowych i logistycznych. Tego, jak im sprostać, będzie można dowiedzieć się od liderów branży logistycznej, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami podczas Konferencji Smart Warehouse. W panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele takich firm, jak np. Fanuc, WObit, Omron, Europa Systems, Sente, SICK, IBCS, HIT Kody Kreskowe, Gebhardt Intralogistics Group, Jungheinrich Polska czy DHL Supply Chain. 
– Konferencja Smart Warehouse to właściwi ludzie, na właściwym miejscu, o właściwej porze i z właściwym doświadczeniem. W myśl hasła „wiedza daje przewagę” zachęcam do skorzystania z niepowtarzalnej okazji otrzymania wartościowych wskazówek od ekspertów branżowych. Dotkniemy istotnych i budzących emocje tematów mających niebagatelny wpływ na logistykę wewnętrzną – zaprasza Artur Olejniczak, moderator panelu IoT_digitalizacja. 


Tematyka odpowiadająca na potrzeby branży


Za moderację konferencji odpowiadają: 
Ilona Miziewicz-Groszczyk, director of marketing & e-commerce Europa Systems, Piotr...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy