Dołącz do czytelników
Brak wyników

Hale stalowe firmy Zamil Steel projektowanie, produkcja, montaż

Baza wiedzy | 14 maja 2021 | NR 6
0 116

Doświadczenie w branży to jeden z atutów firmy Zamil Steel. Powstała ona w 1977 roku jako spółka joint venture z amerykańską firmą Soule z Kalifornii produkującą hale stalowe. Spółka ta ma na celu projektowanie, produkcję z dostawą wysokiej jakości budynków stalowych. Dostarczyła ponad 40 tysięcy hal do ponad 80 krajów na świecie.

Produkty Zamil Steel Polska służą do budowy obiektów, takich jak: magazyny, centra logistyczne, fabryki, warsztaty, hipermarkety, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe, hangary lotnicze oraz inne obiekty niskiej zabudowy. Posiadamy własne, sprawdzone, systemowe rozwiązania techniczne.
W tworzonych przez firmę halach, możliwe jest formowanie wolnej przestrzeni bez ograniczeń wymiarowych.

 

 

Zakres działalności i oferta Zamil Steel Polska dostarcza zarówno kompletne hale stalowe, jak i konstrukcje stalowe. Firma posiada własne, sprawdzone, systemowe rozwiązania techniczne. Jako producent budynków stalowych dąży do optymalizacji konstrukcji przez zmniejszenie ciężaru własnego, co w efekcie pozwala obniżyć koszty produkcji, a co za tym idzie również cenę sprzedaży. System PEB Zamil Steel Polska opiera się na zasadzie maksymalnego wykorzystania przekroju elementów. 

 

 

 

Pracownicy ZAMIL STEEL 


Dążenie do osiągnięcia doskonałości jest w Zamil Steel Polska nigdy niekończącym się procesem. Wszystkie działania firmy charakteryzują się dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Firma dąży do tego, by jakość
i wartość były nieodłączną częścią oferowanych produktów i usług. Zespół regionalnych inżynierów wsparcia sprzedaży pracuje nad zamówieniem od dnia jego nadejścia aż do ukończenia budowy na miejscu. Pojawiające się problemy są szybko rozwiązywane, tak więc nic nie opóźnia planowania, dostaw i realizacji budowy.

 

 

Zalety systemu Zamil Steel Polska:

  • stal główna o podwyższonej wytrzymałości i odporności na korozję, odpowiadająca amerykańskiemu...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy