Dołącz do czytelników
Brak wyników

INTERSPORT szykuje się do EURO

Baza wiedzy | 9 czerwca 2021 | NR 1
0 157

W firmie Intersport, która jest oficjalnym sklepem sportowym UEFA EURO 2012 i będzie sprzedawać oficjalne produkty Mistrzostw Europy w swojej sieci oraz na stadionach i w Fan Zonach, trwają już przygotowania do dwukrotnego przyrostu obrotu towarami w centrum logistycznym w Cholerzynie. Aby sprawnie obsłużyć łańcuch dostaw i spełnić wymagania UEFA, zmodyfikowano już system WMS.

Cztery stacje kompletacji „goods-to-person” obsługujące jednocześnie kilka otwartych zleceń są uzupełniane z magazynu miniload. Na stacjach towary są kompletowane do 31 salonów detalicznych INTERSPORT zlokalizowanych w centrach handlowych dużych polskich miast oraz dla handlu elektronicznego. Są to stacje obsługujące wiele zleceń, ponieważ pracownik jest w stanie obsługiwać kilka zleceń jednocześnie.

 

Centrum zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić marce INTERSPORT efektywne działanie przez co najmniej 10 lat, zwiększając wydajność dzięki elementom automatyzacji oraz dalece zredukowanej liczbie błędów. Od drobnego sprzętu sportowego po towary ponadgabarytowe – nowe miejsce pozwala INTERSPORTOWI obsługiwać 50 000 jednostek asortymentowych. INTERSPORT ma teraz narzędzie do obsługi spodziewanego wzrostu handlu elektronicznego oraz rosnącej liczby swoich salonów w Polsce.

 

Pracownicy są dokładnie kierowani przez system „pick-to-light” oraz oprogramowanie zarządzające magazynem CI_LOG. To właśnie te dwa narzędzia wskazują, jaka ilość każdego towaru ma być skompletowana do jakiego pojemnika wysyłkowego. Skompletowane pojemniki wysyłkowe są następnie kierowane do s...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy