Proekologiczne rozwiązania na rynku palet

TEMAT NUMERU

CHEP Europe wprowadza nowe palety Q+. Są to pierwsze palety wystawowe w historii firmy wykonane w 100% z pokonsumenckich odpadów plastikowych. Specjalizująca się w rozwiązaniach w zakresie łańcucha dostaw firma CHEP nieustannie wprowadza na rynek innowacyjne produkty i usprawnia obsługę klienta, równocześnie dbając o ekologiczne podejście w branży logistycznej.

CHEP, światowy lider w zakresie poolingu palet i ekspert w dziedzinie ekologicznego łańcucha dostaw, ogłasza wprowadzenie na rynek swoich udoskonalonych ćwierćpalet wystawowych Q+. Ta nowa wersja jest pierwszą w historii paletą wykonaną w całości z pokonsumenckich odpadów z tworzyw sztucznych. Jest to niezwykle ważny krok w kierunku bardziej zrównoważonego sposobu promocji produktów w punktach sprzedaży. Projektując produkt oparty na zasadach gospodarki obiegu zamkniętego, firma CHEP stworzyła innowacyjne rozwiązanie, które stawia czoło problemowi odpadów z plastiku.

Jak mówi Daniel López, dyrektor ds. zarządzania produktami i innowacyjnością w CHEP Europe: – Priorytetami CHEP są doskonała obsługa klient...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz elektronicznych wydań magazynu
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma
  • ... i wiele więcej!

Przypisy