Dołącz do czytelników
Brak wyników

Warehouse #heroes

Baza wiedzy | 14 września 2021 | NR 2
0 56
Mimo trudnych czasów, które mocno skomplikowały działalność w naszym magazynie, to, co obserwujemy, to przede wszystkim determinacja, poświęcenie, praca zespołowa i wiara, że kiedyś znów będzie normalnie. Dziękuję, że jesteście z nami.
Edyta Cyniak
dyrektor platformy Jarosty – FM Logistic

 

 

Ostatnie tygodnie to duże zmiany w naszym łańcuchu dostaw. Bez szybkich decyzji, elastyczności w działaniu i adaptacji do nowych warunków biznesowych prowadzenie biznesu nie byłoby możliwe. Jednak powyższe nie dałoby nic, gdyby nie zaangażowani pracownicy naszego partnera biznesowego – FM Logistic – dzięki nim wszystkie zmiany są możliwe i każda paczka czy paleta trafia do finalnego klienta. Bardzo Wam dziękujemy.
Sebastian Kaczmarski
Central Fulfilment Operations Manager PL IKEA

 

 

Logistycy z natury swojej pracy mierzą się od czasu do czasu z kryzysowymi sytuacjami. Mało kto to dostrzega, ponieważ z reguły „dowożą” rezultat. Tak więc obecny stan pozwala się sprawdzić w większym wymiarze, ale szokiem nie jest. Nikt tu nie udowadnia, że pandemii nie ma. Zminimalizowaliśmy ryzyka dla załogi magazynowej HUB logistics w Pęcicach. Mamy ludzi na dyżurze – pomimo ograniczeń zachowujemy 100-proc. poziom serwisu i pełną operacyjność magazynu. Dla klienta, który sprzedaje w kanale e-commerce i obsługuje akcje, stworzyliśmy… proces na telefon. Gdy zadzwoni – uruchamiamy go w ciągu 45 minut. Gdzie tkwi sekret kreatywności? W naszych pracownikach! Warehouse Heroes – dziękujemy!
Bogdan Jakubiak
szef logistyki kontraktowej HUB logistics
Bartosz Jacyna
szef rozwoju biznesu HUB logistics

 

 

Michał Boruń jest koordynatorem obsługi logistycznej magazynu logistycznego DB Schenker w Zagnańsku. Wykonuje pracę znacznie wykraczającą poza standardowy zakres obowiązków i mierzy się z nowymi wyzwaniami wynikającymi z epidemii koronawirusa. Dla Michała to dość intensywny czas nie tylko z powodu obecnej sytuacji, ale także w związku z objęciem nowych funkcji w DB Schenker. Dziękuję Michałowi i całej załodze z...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy