Warsaw Security Summit 2022. Współczesne zagrożenia

Bezpieczeństwo

Możliwy powrót pandemii, wojna w Ukrainie, wojna hybrydowa, dezinformacja i infiltracja, zagrożenia obiektowe, ataki hackerskie, wyrafinowane techniki kradzieży danych... To tematy, jakie były obecne zarówno podczas prezentacji, jak i rozmów kuluarowych podczas tegorocznej edycji Warsaw Security Summit.

Warsaw Security Summit to najbardziej prestiżowa konferencja branży security w naszym kraju. W tym roku organizatorom, firmie A&S Polska, udało się zgromadzić w Centrum Praskim Koneser w Warszawie niemal 600 osób, związanych profesjonalnie z branżą safety i security, wśród których byli szefowie bezpieczeństwa z największych firm i najważniejszych instytucji. Poruszono wiele ważnych i interesujących problemów dotyczących bezpieczeństwa publicznego i biznesowego, a prezentacje partnerów technologicznych zapewniły wysoki poziom w zakresie przedstawienia najnowszych rozwiązań technologicznych oraz trendów w zakresie systemów zabezpieczeń technicznych.

Współczesne zagrożenia – pandemia i wojna

Sytuacja, w jakiej obecnie znaleźliśmy się, powoduje, że wiele osób i organizacji nieustannie zastanawia się, jak radzić sobie z tymi zagrożeniami. Zwłaszcza że jeszcze nie wyszliśmy z trudnego i wymagającego doświadczenia, jakim była (i wciąż j...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz elektronicznych wydań magazynu
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma
  • ... i wiele więcej!

Przypisy