Dołącz do czytelników
Brak wyników

Współpraca Hellmanna z Wyborową

Baza wiedzy | 18 maja 2021 | NR 3
0 129

13.100 metrów kwadratowych powierzchni klasy A, możliwość składowania 13 tysięcy europalet, skład celny, podatkowy, pokój wypoczynkowy dla kierowców — kolejni partnerzy wybierają magazyny położone w Tulipan Park. 

Dnia 28 maja odbyło się w Strykowie oficjalne otwarcie nowego terminalu firmy Hellmann Worldwide Logistics, w którym uczestniczyli przedstawiciele klientów, firmy Segro (właściciela obiektu) oraz pracownicy. Głównymi klientami terminalu są firmy Wyborowa S.A.(producent alkoholi), Kross S.A.(producent rowerów) i firma DeLaval Sp. z o.o. (produkująca urządzenia do pozyskiwania mleka).
Co prawda terminal rozpoczął swoją działalność w grudniu ubiegłego roku, jednak w ostatnich miesiącach nastąpił jego intensywny rozwój i potrojenie powierzchni magazynowej — co firma Hellmann zawdzięcza między innymi podpisaniu trzyletniej umowy na kompleksową obsługę logistyczną firmy Wyborowa S.A. należącej do koncernu Pernod Ricard.

 


Najmłodszy terminal firmy znajduje się w parku logistycznym Tulipan Park, w strategicznym miejscu w kraju, tuż przy planowanym węźle A1 z A2.
Magazyn jest nowoczesnym obiektem klasy A z instalacją tryskaczową i odpornością ogniową do 4000 MJ/mkw. Jego powierzchnia wynosi 13.100 metrów kwadratowych, zaś pojemność to 13 tysięcy europalet. Wysokość składowania wynosi do 10 metrów. Obecnie trwają prace nad wykończeniem biur, które zajmą powierzchnię 500 metrów kwadratowych. 
Z ciekawostek — w oddziale będzie znajdować się również pokój wypoczynkowy dla kierowców.
W ramach gospodarki magazynowej na terenie terminalu prowadzone są: 

 skład podatkowy, 
 skład celny, 
...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy