Najlepiej mieć odpowiedniego przewodnika. Rozmowa z Katarzyną Pyś-Fabiańczyk, Savills

STRATEGIE MAGAZYNOWE

O tym, jaką funkcję pełni doradca przy wyborze nieruchomości magazynowej, zmianach rynku i priorytetów najemców oraz pojawieniu się Industrial Services Hub w strukturze Savills, z Katarzyną Pyś-Fabiańczyk, dyrektorką działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w Savills, rozmawia Magdalena Libiszewska.

Od 2006 r. jest Pani związana z rynkiem nieruchomości magazynowych. Obserwowała go Pani od strony dewelopera i zarządcy, agencji doradczej, a przez ostatnie pięć lat – funduszu inwestycyjnego. Z początkiem października br. ponownie związała się Pani z agencją nieruchomości. Jak te dotychczasowe doświadczenia wpływają na Pani codzienną pracę, na kontakt z klientami?

Na rynku nieruchomości pracuję od ponad 20 lat, a zdobytą wiedzę i doświadczenie staram się przekazywać klientom, z którymi współpracuję. Jako doradca łączę dwie strony transakcji i pomagam w wypracowaniu rozwiązań satysfakcjonujących zarówno najemcę, jak i dewelopera czy właściciela nieruchomości. W trakcie swojej kariery znajdowałam się po obu stronach stołu negocjacyjnego. Każda z nich ma swoje priorytety i cele, a ja cenię sobie poczucie, że dzięki mojemu zaangażowaniu obie na koniec wychodzą z tych rozmów zwycięsko. Dobrze czuję się w doradztwie agencyjnym i naprawdę satysfakcjonuje mnie rola przewodnika w procesie negocjacji oraz wpływ na rozwój i strategie firm.

Wspomniała Pani o znajomości rozwiązań. To znacząco zmienia się w czasie – zarówno w odniesieniu do for...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz elektronicznych wydań magazynu
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma
  • ... i wiele więcej!

Przypisy